Līga Baltmane - Atsauksmes

Līga Baltmane

1 Atsauksme

5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
Atsauksmes: 1-1 no 1

Lilitas Stalažas ģimenes ārsta prakse

Diemžēl ir izveidojusies situācija, par kuru gribētu izteikt viedokli no personiskās pieredzes par ārstes Lilitas Stalažas darbu.
Ta kā viņas, kā ārstes neprofesionālo pakalpojumu sniegšana skar manas ģimenes veselības stāvokli, konkrēti vecātēva ārstēšanu (Jāsaka ne tikai manas ģimenes, bet arī visas Jaunkalsnavas iedzīvotāju), tad mans satraukums ir tīri adekvāts.
Ne ar vienu no citiem ārstējošiem ārstiem (kuru aprūpē esam veduši vecotēvu pēc iespējas biežāk, lai izvairītos no Jaunkalsnavas ārstējošo ārstu pakalpojumiem, jo ne vienu vien reizi ir konstatēta nepareiza diagnoze), nav bijušas problēmas slimības cēloņa konstatēšanai un ārstēšanai, bet kā tiek iesaistīta L.Stalaža, tā problēmas sākas.
Pēdējā viņas vizīte bija kronis visam! Pat tik daudz kā sistēmu nevar pareizi pievienot un pastāvēt klāt kaut vai 5 min., lai pārliecinātos, ka adata iedurta vēnā precīzi un zālies tiek novadītas pareizi. Kā izrādās, šo neprofesionālo darbību rezultātā, adata ir iedurta nepareizi, vecamtēvam veidojas liels kunkulis, kas rodas, veidojoties gaisa un zāļu sajaukumā (precīzi nemācēšu izskaidrot, jo uz vietas, diemžēl nebiju), vecvecākiem šoks un stress, jo neviens nesaprot, kā jārīkojas šāda veida situācijā.
Sūdzības par L. Stalažas ārstēšanu no Jaunkalsnavas iedzīvotājiem dzirdu gaužām bieži. Arī pēdējais letālais gadījums liek aizdomāties vai tiešām nevajag nomainīt kvalitatīvāku ģimenes ārstu, kuram rūp cilvēku veselība!
Nekā personīga, katram no mums sava ģimene ir dārga!

1

09.03.2016.

  • +371 64826548

Nosūti SMS

code
Nosūtīt